Vállalkozásvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 08.
Várható kezdés: 2018. április 02.

Mélyépítéssel foglalkozó építőipari cég vállalkozási osztályának vezetésére, irányítására keresünk munkatársat előrelépési lehetőséggel.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- releváns műszaki felsőfokú végzettség,

- 5 éves szakirányú tapasztalat; mélyépítés területén szerzett gyakorlat feltétel,

- vezetői tapasztalat,

- előkészítő mérnöki háttér,

- termelésben szerzett gyakorlat,

- határozott, racionális, megbízható személyiség,

- kereskedői / üzletfejlesztési véna,

- jártasság pályázatok elkészítésében

- angol, vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok:

— a vállalkozási osztály vezetése, irányítása, szervezése, - a cég éves árbevételének, nyereségének, piaci helyzetének növelése, - partnerkapcsolatok kiépítése, - piackutatás, potenciális megrendelők felkutatása, az azokkal való kapcsolatfelvétel, - új tevékenység lehetőségek felkutatása, kidolgozása, - külföldi kapcsolatok, partnerek felkutatása, - kommunikáció a megrendelőkkel, konferenciákon való részvétel, prezentációk összeállítása, - közbeszerzési pályázatok és vonatkozó építésügyi jogszabályok figyelése, dokumentálása, - szerződések előkészítése az egyeztetéseknek megfelelően, kérdéses feltételrendszerek tisztázása, - alvállalkozói, beszállítói, bérleti és egyéb vonatkozó szerződésekhez adatszolgáltatás a termelés részére, - megrendelések lebonyolítása, dokumentálása, - ajánlatkérések és a vonatkozó dokumentációk felülvizsgálata, véleményezése, műszaki megoldás (technológia) meghatározása, - új alvállalkozók minősítése, - kalkuláció összeállítása, egyeztetések, vonatkozó dokumentumok készítése, - ajánlatok elkészítése, ellenőrzése, - kapcsolatfelvétel az ajánlatkérővel, - ajánlatok utógondozása.

Megbízónk egy 1990-ben alakult magyar tulajdonú vállalkozás, amely napjainkra a magyarországi mélyépítés meghatározó szereplőjévé fejlődött. Partnereiknek a közműépítés, környezetvédelem, speciális mélyépítés, földmunkák és az útépítés területén komplex megoldásokat nyújt.

Jelentkezéseket az info@pbs-job.hu email címre várjuk.