Tánctanár

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 09.
Várható kezdés: 2018. április 02.

Magyarország legnagyobb táncegyesülete, a 4M Dance Company tánctanárokat keres részmunkaidős munkavégzésre! Előképzettség előny, de nem feltétel, hiszen folyamatos, ingyenes képzést biztosítunk!

Egyesületünk az ország számos pontján több, mint 150 tánctanárt foglalkoztat, akik közel 6000 gyermeket tanítanak. Ennek köszönhetően a munkavégzés helyét úgy alakítjuk, hogy az Neked kényelmes legyen!Több, tematikusan kidolgozott, saját fejlesztésű táncműfaj oktatására is van lehetőség (Rock 'n' Show, Fashion Dance, Videoclip Dance, Hip-Hop Speed).

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- gyermekközpontúság
- őszinte, nyílt, pozitív kisugárzás
- elszántság
- hosszú távú elkötelezettség, megbízhatóság
- jó kommunikációs és szervezőképesség
- alapfokú számítógépismeret (leginkább Word és Excel)

  • Nincs -

Feladatok

Főbb feladatok:
- gyermekek (a későbbiekben akár felnőttek) táncalapú oktatása

Jelentkezéshez küld el fényképes önéletrajzod az iroda@4mdc.hu e-mail címre!