Programszervező

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 12.
Várható kezdés: 2018. április 02.

Junior programszervezőt keresünk!

A Skool és Kódklub projektek csapata olyan lelkes, 1-2 éves tapasztalattal rendelkező programszervezőt keres, aki hisz abban, hogy a technológia területe mindenki számára nyitott, hisz a sokszínűségben és szeret gyerekekkel, fiatalokkal, foglalkozni.

Elvárások a jelölttel szemben

Kire számítunk?

• Fontos, hogy higyj abban, amit csinálunk és legyél elkötelezett a céljaink mellett – szerintünk bárkiből lehet tech szupersztár, és sokat teszünk azért, hogy ezt mások is így gondolják
• Legyen 1-2 éves tapasztalatod a programszervezés területén
• Legalább erős középfokú angol nyelvtudás szükséges a csapatunkban
• A rugalmasság és megbízhatóság fontos szempont nálunk – a csapatban mindenkire számíthatsz majd, és mi is fogunk Rád számítani

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Milyen feladataid lesznek?

• sok-sok szervezés: folyamatos egyeztetés a partnereinkkel, gyermekotthonokkal, önkéntesek toborzása és felkészítésük, árajánlatok bekérése, helyszínszervezés és minden, ami ahhoz kell, hogy zavartalanul menjenek a Skool ás KódKlub programok
• lesz aminisztráció is: adatbázisok kezelése, jelentkezési lapok készítése és kiküldése stb.
• Valamint néhány back office feladatban is számítunk rád, mint például a bevásárlás intézése

Ha szívesen dolgoznál velünk, kérjük, küldd el nekünk az önéletrajzodat, és írj pár sort arról, mi motivál abban, hogy csatlakozz hozzánk a következő e-mail címre: hello@skool.org.hu