Angol nyelvtanár

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Kecskemét (Bács-Kiskun megye)
Jelentkezési határidő: 2018. március 09.
Várható kezdés: 2018. április 02.

Angol nyelvtanárt keresünk munkaviszonyban Kecskeméti nyelviskolánkba - teljes munkaidőben.

Elvárások a jelölttel szemben

SZAKMAI ELVÁRÁSUNK:

-Nyelvtanári diploma
-Magas szintű angol nyelvtudás
-Tanítási tapasztalat előny, de nem követelmény

EGYÉB ELVÁRÁSUNK:

-Kecskeméti vagy 20 km-es vonzáskörzeten belüli lakhely
-Az emberekhez való hozzáállást a segítőkészség és pozitív megközelítés jellemezze
-Rugalmasság a munkaidő tekintetében (délelőtti- délutáni tanítás váltakozik)
-Kiváló kommunikációs készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

FELADATOK:

-Angol nyelv tanítása felnőtteknek kezdőtől felsőfokig
-Kommunikációs órák megtartása
-Tanári munkához tartozó adminisztráció elvégzése

Cím: Kőhíd utca 28
Kecskemét 6000

A kecskemet@helloenglish.hu címre kell az önéletrajzokat elküldeni.