Ügyfélkapcsolati asszisztens

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 27.
Várható kezdés: 2018. március 14.

A GRAPHISOFT Parkban található partnercégünk vidám, összetartó, fiatalos csapatába keresünk diák kollégát.

Partnerünk informatikai eszközök gyártásával és kereskedelmével foglalkozik.

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • proaktívitás;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség.

  • Nincs -

Feladatok

Feladat:

  • értékesítő kollégák segítése;
  • adatbázisok kezelése frissítése;
  • telefonos és e-mailes kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel;
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/302

Önéletrajzzal a budapest@produkteam.hu e-mail címen, a tárgy mezőben jelölje meg:"Ügyfélkapcsolati asszisztens-Budapest III. kerület"