Műszaki gyakornok

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 16.
Várható kezdés: 2018. március 23.

Szeretnél egy munkát, ahol szakmai fejlődési lehetőség van egy stabil háttérrel rendelkező cégnél? Jelentkezz!  A gyakornoki program lejártával lehetőség van további karrierépítésre is.

Munkavégzés helye:  Budapest,IX. kerület

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:
nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
középszintű angol nyelvtudás;
Office programok magabiztos ismerete;
kiváló szóbeli kommunikációs készség.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyök:
műszaki menedzser vagy mérnöki tanulmányok.

Feladatok

Feladat:
beérkezett plakátok listázása, kezelésükben való segédkezés;
egyéb adminisztrációs feladatok ellátása;
szállítói levelek rögzítése XLS táblázatba, ezek rendszerbe való felvezetése;
szükség esetén plakáthajtogatási feladatok;
plakát előkészítési és csomagolási feladatok;
dokumentumok ellenőrzés.

Munkaidő:
hétköznapokon heti 30-35 óra vállalása 8-17 óra között, hosszútávú lehetőség

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/jelentkezes/290/budapest-ix-kerulet-diakmunka-muszaki-gyakornok-6305-9-2018-02