Értékesítési asszisztens- határozott időre

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 06.
Várható kezdés: 2018. március 26.

Cégünk nemzetközileg több, mint 100 éve piacvezető szerepet tölt be az illatszergyártás és a kozmetikai termékek forgalmazásában, hazánkban pedig 11 éve nyitotta saját irodáját.

A jelenlegi pozíció egy különleges lehetőség, hiszen határozott 4 hónapra szóló helyettesítés, mely, akár hosszú távon folytatodhat. A munkavégzés sorosan szorosan együtt doglozik az értékesítési manager és az asszisztens.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • MS Office magabiztos ismerete (Excel, Word, Outlook);
  • jó kommunikációs készség, segítőkészség, határozottság;
  • proaktív gondolkodás.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

Feladatok:

  • napi rendelések kezelése;
  • listázási lapok kitöltése;
  • partner specifikus adatok rögzítése, frissítése;
  • elemzése, kimutatások készítése;
  • boltlátogatásokhoz ellenőrzási anyagok előkészítése

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és jelölje meg bérigényét a megjegyzés rovatban!