ADMINISZTRÁTOR – BUDAPEST XIII. KERÜLET

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 23.
Várható kezdés: 2018. április 03.

Liftekkel és felvonókkal foglalkozó partnercégünkhöz keresünk talpraesett kollégát, egy vidám és fiatalos csapatba. A cég most fogja bevezetni az SAP rendszerét, ezért a feladatok főleg az ehhez szükséges adminisztrációt, rendszerépítést foglalják magukban.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • aktív, középszintű angol nyelvtudás, amely a mindennapos angol nyelvű kapcsolattartás miatt fontos;
  • precíz és pontos munkavégzés;
  • irodai munkakörben szerzett tapasztalat, felelősségtudat;
  • MS Office ismeret;
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

Feladat:

  • integrált vállalatirányítási rendszer bevezetésében adminisztratív feladatok ellátására;
  • leányvállalatoknál dolgozó kollégákkal való kapcsolattartás.

Egyéb információk:

  • a cég Budapesten, a 13. kerületben található;
  • munkaidő: teljes munkaidő, hétköznap 8:00 és 16:45 óra között, pénteken rövid munkanap;
  • azonnali kezdéssel;
  • a munkakörnyezet kulturált és tiszta.