Áruellenőr

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Dunaharaszti (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 09.
Várható kezdés: 2018. május 01.

Áruellenőrt keresünk Dunaharasztiba.

Elvárások a jelölttel szemben

• Középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi)
• Rendelkezel már 1-3 év raktározási területen szerzett tapasztalattal
• El tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet (heti forgásban)
• Felelősségteljesen, precízen végzed a munkádat
• Magas szintű matematikai és logikai készséggel rendelkezel

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent ha:

• Dolgoztál már élelmiszeripari vállalatnál áruellenőrként

Feladatok

A feladatról röviden:

• Raklapok mennyiségének rögzítése fuvarhoz
• Mix raklap ellenőrzése, ennek dokumentálása
• Teljes fuvar ellenőrzése kiadáskor és átvétel során
• A kiadott termékek rögzítése SAP-ban
• Heti-havi leltárfelvételben részvétel
• A kijelölt munkaterületet tisztán tartása
• Törekvés a munkafolyamatok optimalizálására

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Vállalati autóbuszaink az Örs vezér tér, Határ út érintésével, valamint Csepelről és Szigetszentmiklósról közlekednek.

Várjuk szíves jelentkezését a hu.hr@cchellenic.com email címre!