Beszerzési ügyintéző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 10.
Várható kezdés: 2018. május 01.

A Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kara (1054 Budapest, Alkotmány u. 9-11.) azonnali kezdéssel munkatársat keres BESZERZÉSI ÜGYINTÉZŐ munkakör betöltésére.

Elvárások a jelölttel szemben

Szakmai elvárások:

• Középfokú végzettség(gazdasági/műszaki),
• Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel), Excel alapfüggvényeinek ismerete.

Szükséges képességek:
• Jó kommunikációs képesség, határozottság,
• Pontos, precíz, önálló munkavégzés,
• Rendszerszemlélet,
• Pozitív szemlélet, hogy a nehéznek tűnő feladatnál a megoldást minél hamarabb megtaláljuk,
• Hosszútávú elköteleződés

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

• Felsőfokú végzettség,
• Felsőoktatási Intézménynél szerzett tapasztalat,
• Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP),
• Saját ötleteit, gondolatait megosztja velünk és segíti a csapatunk munkáját

Feladatok

Főbb feladatok:

• Beszerzési igények dokumentációjának elkészítése, várható költségek kalkulációja, ajánlatkérések, összehasonlítások, értékelések,
• Beszerzésekhez kapcsolódó kötelezettségvállalások elkészítése,
• Beszerzések megvalósulásának ellenőrzése,
• Keretszerződések terhére történő beszerzések nyilvántartása,
• Éves beszerzési terv elkészítése a társosztályokkal együttműködve,
• Megrendelések ellenőrzése, kapcsolattartás a Műszaki Főosztállyal,
• Szerződéstervezetek véleményezése,
• Szerződések kötelezettségvállalásokkal való összekötése,
• Szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése, ellenőrzése,
• Szállítókkal való kapcsolattartás,
• Részvétel az adatszolgáltatásokban.

Fizetési igénnyel megjelölt, fényképes önéletrajzokat a zador.edina@uni-bge.hu e-mail címre várjuk.