IT ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 09.
Várható kezdés: 2018. május 01.

Megbízónk svájci hátterű gyógyszeripari és diagnosztikai vállalat. Legújabb bővülő, Service Desk csapatukba keresünk új kollégát IT ügyfélszolgálat területre német nyelvtudással.

Elvárások a jelölttel szemben

Jelentkezz, amennyiben úgy érzed

- Aktív, magabiztos német és középfokú angol nyelvtudásod van;
- Érdekel az IT világa, szeretnél több ismeretet szerezni ezen a területen, amit tréningek keretében biztosítanak számodra;
- El tudod képzelni magad egy emberközpontú de mégis modern, multinacionális környezetben!

Szükséges nyelvismeretek

  • Német - Felsőfok, szóban és írásban
  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

A kollégák IT problémáit TE fogod megoldani, így hozzájárulsz, hogy gördülékenyen tudjanak tovább dolgozni;
Része lehetsz egy újonnan alakuló csapatnak, ahol több irányba is tovább tudsz fejlődni;

Küldd el jelentkezésed a zsofia.czinege@focusconsulting.hu címre!