Számviteli ügyintéző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 11.
Várható kezdés: 2018. május 01.

Könyvelő irodánk növekedése és szerkezeti átalakulása miatt keresünk számviteli ügyintéző munkatársat 8 órás munkakörbe. Nem alkalmazottat, hanem munkatársat keresünk!

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha:

• fiatalos és lendületes vagy, tele tettvággyal és energiával
• pozitív gondolkodású vagy
• a probléma megoldására és nem a problémára fókuszálsz
• képes vagy vállalni a felelősséget

• nyitott vagy a folyamatos fejlődésre
• szereted a kihívásokat
• fontos számodra a megbecsülés és egymás tisztelete
• szeretsz sokat nevetni
• a munkaidődet hasznos és tényleges munkavégzéssel szeretnéd tölteni, ami értékes végterméket állít elő

  • Nincs -

Feladatok

Számviteli ügyintéző feladatok ellátása.

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

A fényképes szakmai önéletrajzot és a motivációs levelet a csik.eszter@gordiuskonyveles.hu email címre várjuk.