Gondnok

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Zamárdi (Somogy megye)
Jelentkezési határidő: 2018. április 12.
Várható kezdés: 2018. május 01.

Zamárdi felsőn partközeli 28 lakásos társasház házgondnokot (akár házaspárt) keres, egész éves munkalehetőséggel!

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSOK:

Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
Problémamegoldó képesség
Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
előnyt jelent, de nem feltétel Gondnoki pozícióban szerzett tapasztalat

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent, de nem feltétel Gondnoki pozícióban szerzett tapasztalat

Feladatok

FELADATOK:

Az ingatlan gondnoki teendőinek ellátása: ”jógazda” szemlélettel
Takarítási és karbantartási feladatok a közös használatú helyiségekben
Kertészeti tevékenység
Kültéri medence üzemeltetéséhez kacsolódó teendők

FIZETÉS:
Megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: ZAMÁRDI

Az állásra jelentkezni fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségen lehet!
E-mail cím: zamarditarsashaz@gmail.com
A megosztásokat köszönjük!

Jegenye Klub Társasház
Zamárdi