Sales Trainee

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 30.
Várható kezdés: 2018. május 07.

Nemzetközileg elismert partnercégünk csapatába keresünk kereskedelmi gyakornokot. Ha már tanulmányaid mellett releváns tapasztalatot szeretnél gyűjteni és bepillantást nyerni egy autóipari nagyvállalat munkájába, jelentkezz!

Elvárások a jelölttel szemben

  • folyamatban lévő gazdasági/pénzügyi tanulmány;
  • folyékony angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Excel és Powerpoint erős ismerete;
  • jó kommunikációs képesség;
  • önálló munkavégzés.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

  • sales osztály napi szintű ügymenetének támogatása;
  • projektekben való aktív részvétel;
  • adatbázisok, rendszerek karbantartása;
  • kimutatások készítése, adatrögzítés;
  • rendezvények szervezésében, lebonyolításában való aktív részvétel;
  • a cég flottájával kapcsolatos napi adminisztráció, kapcsolattartás a szervizzel.

Mikor és mennyit kell tudnod dolgozni?
Heti kb. 20-30 órában, munkanapokon 9-17 óra közötti intervallumban. Hosszú távú munkalehetőség, amely szakmai gyakorlatnak beszámítható.