Asszisztensi diákmunka

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 30.
Várható kezdés: 2018. május 07.

Szeretnél szakmai tapasztalatot szerezni még a diploma megszerzése előtt és rajongsz az autókért? Ha igen, akkor csatlakozz hozzánk és legyél Te is részese sikereinknek!

Elvárások a jelölttel szemben

  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony;
  • adminisztratív munkakörben szerzett munkatapasztalat;
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • megbízhatóság, precizitás;
  • MS Office ismeretek.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • tréning specialista és trénerek adminisztratív támogatása;
  • tréningek meghirdetése, munkavállalók feljelentkeztetése, illetve a tréningek szervezésével kapcsolatos teendők;
  • kapcsolattartás a partnerekkel, oktatási felelősökkel;
  • megrendelések indítása belső rendszerben, beérkező számlák kezelése;
  • ügyfél-elégedettségi felmérések adminisztratív támogatása;
  • statisztikák készítése.

Munkaidő: heti kb. 20-25 órában, munkanapokon 8-17h közötti intervallumban.

Jelentkezés az alábbi linken: http://www.melo-depo.hu/jelentkezes/211