Kontrolling gyakornok

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 30.
Várható kezdés: 2018. május 07.

Érdekelnek a luxus kategóriás autók és mellette még szívesen megismernéd egy multi kontrolling osztályát is? Ne habozz, jelentkezz még most. 18 éven felüli nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk.

Elvárások a jelölttel szemben

  • folyamatban lévő gazdasági/pénzügyi tanulmány;
  • magabiztos angol nyelvtudás;
  • Excel és Powerpoint erős ismerete;
  • jó kommunikációs képesség;
  • önálló munkavégzés.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

német nyelvtudás

Feladatok

  • kontrolling osztály napi szintű ügymenetének támogatása;
  • bejövő számlák rendezés (költséghelyekre osztás);
  • havi rendszerességgel riportok készítése;
  • projektekben való önálló munkavégzés;
  • döntések előkészítése, a szükséges információk összegyűjtése, rendszerezése.

Munkaidő: heti kb. 20-25 órában, munkanapokon 9-17h közötti intervallumban. Hosszú távú munkalehetőség, amely szakmai gyakorlatnak beszámítható.

Jelentkezés: http://melo-depo.hu/jelentkezes/300/budapest-diakmunka-kontrolling-gyakornok-1200-8-2018-03