HR gyakornok- kiválasztási területen

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 30.
Várható kezdés: 2018. május 07.

Főváros szívében lévő multinacionális partnercégünkhöz keresünk HR gyakornokot, egy jó hangulatú, fiatal csapatba. Betekintést nyerhetsz egy nagyvállalat HR osztályának működésébe és a kiválasztási folyamatokba.

Elvárások a jelölttel szemben

  • jól kommunikálnak, és könnyen megoldanak felmerülő problémákat;
  • Excel és PowerPoint magabiztos ismerete;
  • magabiztos angol vagy német nyelvtudással rendelkeznek;
  • előnynek számít, ha HR szakon tanuló vagy.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • adminisztrációs támogatás a HR specialista részére;
  • beérkező önéletrajzok feldolgozása;
  • telefonos interjúk lebonyolítása;
  • személyes interjúk szervezése;
  • beszámolók és kimutatások készítése.

Munkaidő: heti kb. 25-30 órában, munkanapokon 9-17h közötti intervallumban, azonnali kezdéssel.

Jelentkezés: http://melo-depo.hu/jelentkezes/6/budapest-diakmunka-recepcios-munka-1200-5-2017-03