DARUKEZELŐ - BUDAPEST, XXI. KERÜLET

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 30.
Várható kezdés: 2018. május 07.

Állást keres? A Produkteam Kft. 20 éve segíti az álláskeresőket, hogy megtalálják azt a munkahelyet, amit szeretnének, és ahol jól érzik magukat. Fontosnak tartjuk, hogy a munkaadó és munkavállaló egyaránt elégedett legyen. Jelentkezzen most, hogy segíthessünk Önnek!

Acélipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk csapatába keresünk

DARUKEZELŐ munkatársakat!

Elvárások a jelölttel szemben

  • gépkezelői vagy nehézgépkezelői jogosítvány;
  • középfokú végzettség;
  • erős fizikum;
  • megbízható, pontos munkavégzés.

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • fülkés bakdaru kezelése;
  • targoncavezetői végzettség (OKJ + hatósági vizsga).

Feladatok

  • be- és a kimenő áru gépi és kézi mozgatása;
  • daruval (híd/bak) történő anyagmozgatás;
  • gyakorlat kétmacskás híddaru kezelésében (2*8 t, 2*3,2 t);
  • raktári rend betartása;
  • kötözés és pántolás.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület

Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig, egy műszakos munkarend

Munkába állás: akár azonnal.

Jelentkezés módja: Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, töltse fel önéletrajzát a budapest@produkteam.hu e-mail címre!