Optikai termékek összeállítása és válogatása

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. május 17.
Várható kezdés: 2018. május 03.

Rugalmas beosztású diákmunkát keresel hosszú távra vagy akár alkalmi jelleggel?

Szemüveglencsékkel, keretekkel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk nappali tagozatos diákokat.

Elvárások a jelölttel szemben

16 éven felüli nappali tagozatos aktív vagy PASSZÍV diák;

  • Nincs -

Feladatok

szemüveglencsék, szemüvegkeretek összeállítása, válogatása, ellenőrzése.

Munkaidő:

hétköznapokon: 6-21 óra között 4-5-8 órában ráérés szerint; valamint 22-6 óra között 8 órában, alkalmanként vagy heti akár 1-2 nap vállalásával.

A műszakok kezdetét és végét a ráérésedhez igazítjuk!

Alkalmanként hétvégi munkavégzés is előfordul.

Munkavégzés helye: Budapest, a IX. kerület, a Határ úttól 10-15 percre vagy a Boráros tértől 15-20 percre az 55 vagy az 54-es busszal.

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/jelentkezes/9/budapest-district-ix-diakmunka-konnyu-fizikai-diakmunka-758-2017-03