Irodai adminisztrációs munka vámügyintézés csoportban

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest X. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. június 21.
Várható kezdés: 2018. május 17.

Nyitott, elkötelezett diák munkatársat keresünk egy vezető szállítmányozó céghez. A cég kalandos megrendelései főként az Európai Unióban és Közel Keleten vannak jelen. Az új kolléga szorosan együtt dolgozna a vámügyintézéssel foglalkozó csapattal, segítene a mindennapi feladatok ellátásában. A cég előrelépési és hosszú távú karrierlehetőséget biztosít.

Elvárások a jelölttel szemben

Rád van szükségünk, ha:
- nyitott, talpraesett személyiséged van;
- szeretsz csapatban dolgozni;
- hosszú távú munkát keresel, egy jó csapatban esetleg a tanulmányaid befejeztét követően is szívesen maradnál.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

- Idegen nyelv ismerete előnyt jelent.

Feladatok

Hol kell dolgozni?
Budapesten a X. kerületben, a 3-as metró vonalán, a Pöttyös utcai megállónál.

Milyen feladatok várnak Rád?
- adatrögzítés a cég belső vámkezelő rendszerében;
- személyes és telefonos kapcsolattartás a cég közelében lévő Vámhivatallal;
- a vám csoport folyamatainak megismerése, mindennapi segítése;
- ad hoc jellegű adminisztrációs feladatok;
- idővel a csoporthoz kapcsolódó egyre komolyabb szakmai feladatok ellátása, ezáltal biztosítva az előrelépési lehetőséget.

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/324