Fórummoderátor - support technikus

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. május 15.
Várható kezdés: 2018. június 01.

Fórummoderátort és support technikust keresünk!

A budapesti székhelyű NeocoreGames új csapattagokat keres határozott idejű munkavégzésre.Olyan embereket keresünk, akik a mindennapi fórumos és közösségi interakciókat felügyelnék, emellett támogatást, válaszokat nyújtanának olyan felhasználóknak, akik valamiféle problémát tapasztalnak, vagy bármilyen kérdésük lenne a Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr kapcsán.

Várható időtartam: 2 hónap

Elvárások a jelölttel szemben

Amit elvárunk:

• A videojátékok szeretete
• Kitűnő angol helyesírás és írásbeli kommunikációs készség
• Hatékony és gyors problémamegoldó képesség
• Alapvető számítógépes ismeretek
• Rugalmasság a munkaidőbeosztásban (éjszaka, hétvége, ünnepnap)
• Egy saját PC, amely megfelelően tudja futtatni a játékot
• A Warhammer 40,000 univerzum ismerete

A jelentkezők felé elvárás, hogy függetlenül tudjanak dolgozni egy rugalmas időbeosztásban, amely éjszakai, hétvégi időpontokat és ünnepnapokat is magában foglalhat.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Fórummoderátor - support technikus feladatok ellátása.

A jelentkezők feladata, hogy kapcsolatban legyenek a játékosokkal és informálják őket. A support tevékenység online végzendő, nem az irodából.

Szóval, ha olyan kocka vagy, aki mindig is szerette volna közelebbről megismerni a játékfejlesztést, vagy jelentős mennyiségű időt töltesz blogokon, fórumokon és más közösségi felületen, Budapesten élsz és jól írsz angolul, akkor ne habozz!

Küldd el önéletrajzodat az alábbi címre, és jellemezd néhány szóban játékos és fórumos tapasztalataidat!

jobs@neocoregames.com