Reggeliztető munkatárs

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. június 07.
Várható kezdés: 2018. május 10.

Egy népszerű szállodába keresünk lelkes nappali tagozatos diákokat. A munkavégzés egy kellemes, elegáns hotelben zajlik. A feladatokat megmutatjuk, betanítjuk neked, nincs szükséged szakmai jártasságra! Jelentkezz, ha szereted a pörgős életvitelt és szívesen dolgoznál egy neves szállodában.

Munkavégzés helye: Budapest VI.kerület, Hősök tere

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói/diák jogviszony;
  • alapszintű angol nyelvtudás;
  • allóképesség;
  • talpraesettség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladat:

  • reggeli svédasztal feltöltése;
  • általános felszolgálás;
  • esetenként, a forgalomtól függően asztalok leszedése, mosogatás.

Munkaidő: hétfőtől vasárnapig 06:00-14:30 között, heti minimum 2 nap vállalásával.