Vegyianyag-kiszerelő munkatárs - BUDAPEST XXII. KERÜLET

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. május 31.
Várható kezdés: 2018. június 11.

Alábbi hirdetésünkkel egy vegyi anyagok nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk 8 fős raktári csapatába keresünk vegyianyag-kiszerelő munkatársat rendezett, tiszta raktárba.

Elvárások a jelölttel szemben

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány;
  • targoncavezetői tapasztalat;
  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat;
  • precizitás, megbízhatóság, motiváltság.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

vegyi anyagok ismerete.

Feladatok

  • raktárba érkező áru kezelése;
  • vegyi anyagok kiszerelése;
  • anyagmozgatás targoncával.

  • munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület;
  • munkaidő: H-P: 07:00-15:20; hétvégi munkavégzés nincs;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen az alábbi linken, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Űrlap:

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667