Irodai adminisztrációs munka a Telekomnál

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. május 28.
Várható kezdés: 2018. május 28.

Dolgozz velünk a Magyar Telekomnál, egy jó hangulatú, fiatalos csapatban és szerezz munkatapasztalatot egy elismert multinacionális cégnél, hogy a későbbiekben feltüntethesd referenciaként az önéletrajzodban.

Irodai adminisztrációs munkára keresünk aktív vagy passzív féléves diákokat, akik rugalmas heti beosztásban szeretnének dolgozni.

Elvárások a jelölttel szemben

  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Outlook);
  • folyamatos munkavállalás;
  • önálló munkavégzés;
  • monotonitástűrés.

  • Nincs -

Feladatok

  • ügyfelektől érkező befizetési igazolások feldolgozása;
  • beérkező levelek paraméterezése, átiktatása;
  • egyszerű levelek megválaszolása és tájékoztatások kiküldése;
  • számlák kiállítása és postázása;
  • ki és bejövő posta kezelése;
  • ügyfelek részére egyenleg kimutatások kiküldése.

Munkaidő: hétfőtől szombatig 8:00-20:00 között, heti minimum 20 óra vállalásával, a ráérésed alapján, előre egy héttel tervezett beosztásban.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Soroksári út 166/A. A Boráros tértől a 23-as busszal 15 percre.

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/280