Anyagbeszerző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. május 18.
Várható kezdés: 2018. június 01.

Dinamikusan fejlődő magyar cég Gazdasági részlegére keresünk anyagbeszerző munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

Minimum érettségi, vagy műszaki szakirányú végzettség,
Villamosipari anyagismeret,
Legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
Alapfokú számítógépes ismeret (Microsoft Excel, Word),
Erkölcsi bizonyítvány,
B kategóriás jogosítvány.

Személyes kompetenciák:

Jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés.
Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség.
Csapatszellem, kompromisszum készség.
Teherbírás.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

Műszaki végzettség (középszintű vagy felsőfokú),
Targoncavezetői engedély,
Német vagy angol nyelv alapszintű ismerete.

Feladatok

Feladat:

Szállítmányozási, raktározási feladatok ellátása; anyagbeszerzés, árukezelés, árumozgatás.
Megrendelt eszközök, alkatrészek szabályszerű átvétele és beszállítása telephelyünkre
A kapott szállítólevelek és számlák átvétele, formai ellenőrzése, precíz, pontos nyilvántartása.
Készpénzes vásárlások bonyolítása és elszámolása.
Munkakörnyezetének rendben tartása.
Céges ügyintézés.

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület.

Jelentkezni lehet:
Zolnai Katalin, HR generalistánál zolnai.katalin@gammadigital.hu email címen vagy telefonon: 1/205-5786