Recepciós- Budapest XIII. kerület

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 10.
Várható kezdés: 2018. május 21.

Cégünk több, mint 100 éve meghatározó szerepet tölt be a liftek és felvonórendszerek forgalmazásában. Jelenleg pedig a budapesti központba keresünk recepciós kollégát, aki szorosan együtt dolgozna a társosztályokkal. Az adminisztratív munkák mellett szervezési feladatokkal is támogatja az iroda mindennapi működését.

Elvárások a jelölttel szemben

  • középfokú végzettség;
  • magabiztos angol nyelvtudás;
  • irodai/recepciós munkakörben szerzett tapasztalat;
  • MS Office magabiztos ismerete (Excel, Word, Outlook);
  • jó kommunikációs készség, segítőkészség, határozottság;
  • proaktív gondolkodás.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

  • bejövő hívások fogadása, továbbítása, üzenetek kezelése;
  • ügyfelek fogadása, eligazítása;
  • posta és fax kezelése;
  • iktatás, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése;
  • szolgáltatókkal való kapcsoalttartás;
  • fordítások készítése;
  • egyéb irodai beszerzések intézése.

  • a cég Budapesten, a 13. kerületben található;
  • a munkavégzés egy elegáns irodaházban található;
  • a munkaidő: teljes munkaidő, hétköznap 8:00 és 16:45 óra között, pénteken pedig 8:00-15:00-ig;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és jelölje meg bérigényét a megjegyzés rovatban!