Pénzügyi gyakornok

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. december 21.
Várható kezdés: 2018. június 06.

Pénzügyes gyakornoki pozíciót és egyben egy hosszú távú munkahelyet keresel? Ha érdekel egy fejlődő nagyvállalat működése és mellette még szívesen dolgoznál elegáns irodai környezetben, akkor olvass tovább és légy a csapatunk tagja!

Elvárások a jelölttel szemben

Feltételek:

  • folyamatban lévő gazdasági/pénzügyi tanulmányok,
  • magabiztos MS Office ismeret;
  • aktív angol nyelvtudás.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok:

  • beérkező számlák kezelése;
  • könyveléshez szükséges dokumentumok előkészítése;
  • külsős partnerekkel való kapcsolattartás;
  • banki utalások előkészítése;
  • hónap végi elszámolások előkészítése.

Munkaidő: kb heti 20-40 óra, hétköznapokon 9-18 óra között, azonnali kezdés.

Amit a cég biztosít:

  • előrelépési lehetőség;
  • fiatalos, proaktív csapat;
  • elegáns irodaházi munkakörnyezet.

Jelentkezés: http://www.melo-depo.hu/munka/352