Dolgozz a PEPCO-ban diákként

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 22.
Várható kezdés: 2018. június 13.

Lakberendezés, háztartási és ruházati terméket forgalmazó partnerünkhöz keresünk bolti kisegítő munkára diákokat.  Rugalmas munkalehetőség fiúknak és lányoknak egyaránt!

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület Savoya Park; XXII. kerület Campona, IX. kerület Lurdy ház, X. kerülte Kőbánya, III. kerület Csillagvár

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárás: 18 éven felüli nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diák.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

üzletrendezés;

árufeltöltés;

ruhahajtogatás.(Kasszát nem kell kezelni)

Munkaidő: rugalmasan hétfőtől vasárnapig, 9-19 óra között, napi 8 órában, akár már 1-2 nap vállalásával.

Órabér: br 1000 Ft/óra

Jelentkezés:http://www.melo-depo.hu/munka/233