HR asszisztens a Meló-Depónál

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 24.
Várható kezdés: 2018. június 15.

Letudtad az összes tárgyadat? Nálunk most ez sem gond! Jelentkezz nyugodtan, ha nincs több órád vagy ha már csak a szakmai gyakorlatodat kell letöltened.

Olyan talpraesett, agilis munkatársat keresünk, aki szívesen belekóstolna a HR szolgáltatói területbe. Mind diákoknak, mind főállást keresőknek szóló pozíciókra segíthetsz megtalálni a legalkalmasabb jelölteket. Ha nem HR szakon tanulsz, akkor is szívesen fogadjuk az önéletrajzodat.

Nálunk lehetőséged van sokat fejlődni rendszerszemléletben, problémamegoldásban, kommunikációban és szervezőkészségben. Emellett több cég kiválasztási folyamataiba is betekintést nyerhetsz.

Hol végezzük a munkát? A 4-6-os villamos Harminckettesek tere megállónál a József körúti irodánkban

Elvárások a jelölttel szemben

Mikor tudsz nálunk dolgozni?

Hétköznapokon 9-18 között (esetenként hétvégén pár órában), rugalmasan, lehetőség szerint heti minimum 30-35 órában.

Ami nagyon fontos, hogy nappali tagozatos diák legyél (passzív vagy aktív féléves)! Akár a szakmai gyakorlatodat is le tudjuk igazolni.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád?

  • hirdetések szerkesztése;
  • hirdetések feladása különböző fórumokon;
  • jelentkezők előszűrése, interjúra való behívása;
  • interjúkon való részvétel;
  • teszteléseken való besegítés;
  • beosztások készítése;
  • diákokkal való kapcsolattartás telefonon és írásban;
  • adminisztratív feladatok;
  • újabb partnercégek felkutatása.

Bérezés: 950-1000Ft

Mi azért szeretjük a munkánkat, mert soha nem unatkozunk, rengeteg új embert ismerünk meg, és nagy a felelősségünk, mindig segítünk egymásnak. Fiatal a csapat, a legidősebb kollégánk 38 éves, de lélekben 25 ő is J. Névnapok és szülinapok alkalmával sütizünk, koccintunk. Szoktunk ping-pongozni, társasozni, bowlingozni, lézerharcolni, és a lényeg, hogy aktív kikapcsolódás legyen. Ha el tudod magad képzelni egy ilyen közösségben, várjuk a jelentkezésed!