Könyvelői munkalehetőség nyugdíjasoknak.

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 25.
Várható kezdés: 2018. június 26.

Felvonókkal és mozgólépcsőkkel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk nyugdíjas munkatársat könyvelői feladatok ellátására. Lehetőség van azonnali kezdésre.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárásaink:

  • mérlegképes könyvelő vagy közgazdász diploma;
  • Excelben való jártasság;
  • számviteli, könyvelési, adózási feladatokban jártasság;
  • alapfokú angol nyelvtudás.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Feladatok

Feladat:

  • kimenő számlázás;
  • számlák nyomtatása, borítékolása;
  • bejövő számlák kezelése (jóváhagyás ügyintézése);
  • követeléskezelés;
  • bejövő számlák, banki tranzakciók könyvelése;
  • utalások rögzítése.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület.

Munkaidő: heti 4-5 munkanap, 6-8 órás munkarendben, azonnali munkakezdéssel.

Jelentkezés: http://orokifjak.melodepo.hu/?ma=1204