Éjszakai recepciós

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. július 10.
Várható kezdés: 2018. augusztus 01.

6-8 éve együtt dolgozó szállodai recepciós csapatunkba (15 fő) keresünk új kollégát állandó ÉJSZAKAI műszakba.

Elvárások a jelölttel szemben

- HA SZERETED AZ EMBEREKET ÉS ÖRÖMMEL SEGÍTESZ MÁSOKNAK
- HA SZERETSZ BESZÉLGETNI ÉS MEGVAN HOZZÁ A MEGFELELŐ NYELVTUDÁSOD
- HA ÖNÁLLÓ, SZERTEÁGAZÓ, FELELŐS MUNKÁRA VÁGYSZ ÉS MEGTANULNÁD EGY SZÁLLODAI RECEPCIÓ ÖSSZES TITKÁT

AKKOR VÁRJUK JELENTKEZÉSED háromcsillagos budapesti szállodáinkba.

Amit elvárunk:

• Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Másik európai nyelv ismerete középfokon (német, spanyol, francia, olasz, orosz)
• Precizitás, megbízhatóság, loyalitás
• MS Office programok megbízható ismerete (Excel, Word)
• Ügyfélközpontú szemlélet
• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban
  • Nincs -

Feladatok

Recepciós feladatok ellátása.

Weblapunk: www.cityhotel.hu

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat az administration@cityhotel.hu e-mail címre várjuk.