Ügyfélkapcsolati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. július 13.
Várható kezdés: 2018. augusztus 01.

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRSAKAT keresünk!

A Credit Control céginformációs-, elemző- és marketing információs szolgáltatásokat nyújt a hazai valamint nemzetközi közép- és nagyvállalkozások számára. Credit Online céginformációs rendszerünk napi több ezer alkalommal segíti a vállalkozásokat abban, hogy megbízható üzleti partnerekkel kerüljenek kapcsolatba.

Még pályakezdő vagy? Szívesen látunk!

Elvárások a jelölttel szemben

KÉPESSÉGEK:

- Légy pozitív, nyitott és érdeklődő
- Középfokú végzettséggel rendelkezz
- Legyen jó szöveged és légy nagy dumás
- Szeresd feszegetni a határaidat
- Légy csapattag!

  • Nincs -

Feladatok

FELADATAID:

- Bemutatni leendő ügyfeleinknek az egyik legérthetőbb és legügyfélbarátabb céginformációs rendszert
- Mutasd meg számukra, hogy milyen ügyfélélményt biztosítunk
- Mérd fel igényeiket és állíts össze számukra egy testreszabott csomagot
- A többit már a rendszer elvégzi

Budapest, 1133 Váci út 110.

MUNKAIDŐ:
H-P 8.00-16.30

Az alábbi email címen várjuk jelentkezésed:
job@creditcontrol.hu

creditonline.hu