Marketing asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. július 16.
Várható kezdés: 2018. augusztus 01.

A Humánia HRS Group Zrt. Marketing asszisztens munkatársat keres a cégcsoport marketing és PR kommunikációért felelős csapatába.

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSOK:

-Szakirányú (kommunikációs vagy marketing) végzettség
-MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
-Online technológiák iránti aktív érdeklődés
-Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás, megbízhatóság
-Proaktív és precíz munkavégzés
-Problémamegoldó gondolkodás

  • Nincs -

Előnyt jelent

ELŐNY:

-Marketing területen szerzett szakmai (gyakornoki) tapasztalat
-Szakmai érdeklődés az online marketing és PR iránt
-PPC területen szerzett tapasztalat
-Angol nyelvismeret
-Grafikai programok (Adobe) ismerete

Feladatok

FELADATOK:

-Online stratégia megvalósításában való részvétel
-Online és offline, integrált kampányok kivitelezésében való részvétel
-Országos hálózatunkban dolgozó kollégák marketing oldalú támogatása
-Online kommunikációs eszközök (eDM, weboldal, app) tervezésében és kialakításában való aktív részvétel (nem fejlesztés)
-Kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezés: eri-gyoker.barbara@humaniahrsgroup.hu e-mail címre várjuk a fényképes szakmai önéletrajzokat és bérigénnyel ellátott motivációs leveleket.