Projekt asszisztens Budapest, XI. kerület

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 16.
Várható kezdés: 2018. július 11.

10 éves szakmai múlttal rendelkező tanácsadópartnerünk számára keresünk projekt asszisztens munkatársat egy jó hangulatú, családias csapatba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • precíz és pontos munkavégzés;
  • saját munkájával szembeni magas elvárási szint (felelősségtudat);
  • MS Office ismeret;
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

  • CRM rendszer ismerete
  • HR és marketing iránti érdeklődés

Feladatok

Feladat:

  • beérkező telefonhívások kezelése;
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, adatbekérés;
  • szerződésekkel kapcsolatos feladatok, nyilvántartások vezetése, archiválása;
  • szerződések előkészítése;
  • irodai adminisztrációs rendszer működtetése;
  • irodaszer rendelések, irodai eszközök beszerzése;
  • be-/kimenő posta feldolgozása, iktatása, archiválása;
  • segítségnyújtás a területen kint lévő munkatársak számára;
  • ügyvezető munkájának adminisztratív támogatása;
  • könyveléshez szükséges anyagok előkészítése.

Egyéb információk:

  • a cég Budapest, 11. kerületben található;
  • munkaidő: teljes munkaidő, hétköznap 8:00 és 17:00 óra között;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség.