RETAIL DIGITALISATION GYAKORNOK

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 31.
Várható kezdés: 2018. augusztus 15.

Érdekel az online világ, a marketing és rajongsz az autókért? Csatlakozz a Mercedes-Benz Hungária Kft. budapesti csapatához és legyél Te is részese a kihívásoknak és sikereinknek!

Elvárások a jelölttel szemben

Mik az elvárásaink?

  • folyamatban lévő tanulmányok;
  • folyékony angol nyelvtudás;
  • Technikai érdeklődés, különösen a video szerkesztés iránt;
  • Precíz és önálló munkavégzés, megbízhatóság.

  • Nincs -

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád?

  • A Digital Signage rendszer napi szintű ellenőrzése;
  • nem csatlakozó kliensek azonosítása, ezek riportálása, és gondoskodás azok újra csatlakoztatásáról;
  • új kijelzők telepítésének koordinálása és tartalommal való ellátása;
  • tematizált tartalomfrissítés együttműködésben a Sales és After Sales marketing részlegekkel;
  • aktualitását vesztett tartalmak törlése;
  • új tartalmak megjelenésének figyelemmel követése;
  • tartalomszerkesztés, lejátszási listák összeállítása és lepróbálása;
  • munkája során kapott információk bizalmas kezelése.

Bérezés: bruttó 1500 Ft/óra+ BKV bérlet térítése

Mikor és mennyit kell tudnod dolgozni?

Heti kb. 20-25 órában, munkanapokon 9-17 óra közötti intervallumban. Hosszú távú munkalehetőség, amely szakmai gyakorlatnak beszámítható. Augusztus 15-ei kezdéssel.