Telesales diákmunka

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 31.
Várható kezdés: 2018. július 18.

Csak nyáron szeretnél dolgozni? Akkor ezt a munkát neked találták ki!

Most egy világmárkákat forgalmazó multinacionális partnerünkhöz keresünk diákot, aki besegít telesales-es kollégák mindennapjaiba.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • jó kommunikációs képesség;
  • ügyfélközpontú személyiség;
  • megbízható munkavégzés.

  • Nincs -

Feladatok

Feladat:

  • meglévő és új ügyfelek teljes körű kiszolgálása;
  • beérkező telefonok fogadása, ügyfelek teljes körű tájékoztatása és megrendelések rögzítése;
  • reklamációk kezelése;
  • termékek értékesítése kimenő és beérkező telefonhívásokon keresztül;

egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület Határ úttól 66-os busz

Munkaidő: augusztus 31-ig hétköznapokon 8:30-17:00-ig

Bérezés: bruttó 1300Ft/óra

Jelentkezés:http://www.melo-depo.hu/munka/401