Pénzügyi adminisztrátor

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. november 23.
Várható kezdés: 2018. július 18.

Egy környezetvédelmi mérnökiroda családias, közvetlen hangulatú csapatába keresünk pénzügyi adminisztrátort. Az új kolléga az irodavezetővel és a projektvezetőkkel dolgozna szorosan együtt. A pozíció betöltéséhez fontos a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • Microsoft Word és Excel haladó szintű ismerete;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • legalább 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

  • szállítási számlák kontírozása, előkészítése a könyvelésre;
  • számlák formai és tartalmi elemeinek ellenőrzése;
  • banki bizonylatok könyvelése, utalások rögzítése;
  • kapcsolattartás a könyvelővel és a projektvezetőkkel;
  • heti és havi riportok készítése.