ÜGYFÉL-KAPCSOLATTARTÓ - Dunakeszi

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Dunakeszi (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 20.
Várható kezdés: 2018. augusztus 21.

Irodaszerek kereskedelmével foglalkozó cég családias csapatába keresünk rátermett ÜGYFÉL-KAPCSOLATTARTÓ munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • legalább középfokú végzettség;
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete;
  • kereskedelmi ismeretek;
  • irodai munkakörben szerzett legalább 2 év tapasztalat;
  • ügyfélközpontúság;
  • jó konfliktuskezelő-készség;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • rugalmasság.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • ügyfél-kapcsolattartói pozícióban eltöltött 1-3 év.

Feladatok

  • az ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, e-mailben;
  • megrendelések feldolgozása; megrendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
  • információk átadása az illetékes munkatársaknak;
  • reklamációk kezelése;
  • szállítólevelek, számlák készítése;
  • árajánlatok készítése;
  • akciók lebonyolítása, termékinformációk átadása az ügyfelek igényei szerint.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Munkavégzés ideje: 8:00-16:30, alkalmanként szombati leltár, melyet kompenzál a cég

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges

Érdeklődni: +36306058667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigényével ellátott fényképes önéletrajzát: