Sales asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 06.
Várható kezdés: 2018. augusztus 27.

Sales asszisztens pozíció Budapesten!

Azonnali kezdéssel keressük új kollégánkat, sales asszisztensi pozícióra családias, nemzetközi kiállításokkal foglalkozó vállalkozásunkba!

Elvárások a jelölttel szemben

Ha szeretsz telefonálni, ügyfelekkel egyeztetni, kommunikatív vagy és nem riasztanak vissza az adminisztrációs feladatok sőt a hideghívás sem, akkor Nálunk a helyed!

Pályakezdők, kismamák jelentkezését is szívesen várjuk!

Nyelvismeret nem szükséges!

  • Nincs -

Feladatok

Munka leírása:

-Céges adatbázis építése
-Cégek telefonos és e-mailes megkeresése tájékoztatás céljából
-Irodai adminisztráció

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Munkaidő: hétfőtől-péntekig megegyezés szerint napi 4 -6- 8 órában

Jelentkezni fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet a hello@hannoverkiallitas.hu e-mail címen!

Várunk a csapatunkban!