Anyaggazdálkodó és raktáros Dunaharasztin

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Dunaharaszti (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 31.
Várható kezdés: 2018. augusztus 01.

Dunaharaszti iparterületen lévő kereskedelmi és gyártó tevékenységet folytató partnerünkhöz keresünk anyaggazdálkodót és raktárost.  Jó munkakörülmények között, egy családias hangulatú csapat várja az új munkatársat, aki munkájával támogatja a beszerzés és a gyártás mindennapjait.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség;
  • 1-3 éves raktározási tapasztalat;
  • Excel, Word alapszintű ismerete.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

  • targoncavezetői jogosítvány (elektromos);
  • angol vagy német nyelvtudás.

Feladatok

Feladatok:

  • anyagrendelés belföldi, külföldi beszállítóktól;
  • anyagok bevételezése, kiadása a kísérő okmányokkal;
  • rögzítés a vállalatirányítási rendszerben;
  • üzletkötőkkel való kapcsolattartás (belföldi, külföldi);
  • új gépek esetén árajánlatkérés és megrendelés;
  • gépek karbantartása, szervízeltetése;
  • munkavédelmi eszközök rendelése;
  • elavult védőeszközök leselejtezése;
  • termelés irányításában való részvétel, munkalap kiírása;
  • időszakos leltár megszervezése, lebonyolítása.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Dunaharaszti, Ipartelep;
  • céges busz indul: Dunavarsány, Szigethalom, Budapest – Soroksár;
  • munkaidő: teljes munkaidő, 8:00-17:00;
  • munkába állás időpontja: azonnal;
  • alkalmazotti munkaviszonyban való foglalkoztatás.

Jelentkezéshez kérjük, töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapoz az alábbi linken: http://produkteam.hu/oneletrajz/anyaggazdalkodo_es_raktaros_dunaharaszti