Egészségügyi asszisztens - szülésznő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 14.
Várható kezdés: 2018. augusztus 20.

Teljes munkaidőben keresünk egészségügyi asszisztens-szülésznőt.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárt kompetenciák:

• szülésznői képesítés
• több éves vérvételi tapasztalat
• felhasználói szintű informatikai ismeretek, gépírástudás
• aktív angol nyelvtudás

Elvárt készségek:

• kiváló kommunikációs készség
• pozitív attitűd
• kifogástalan megjelenés
• empatikus, de határozott fellépés
• pontosság, precizitás, rugalmasság
• megbízható, önálló munkavégzés és jó együttműködési készség
• terhelhetőség, magas fokú stressztűrő és -kezelő készség
• jó problémamegoldó készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok:

• a páciensek felkészítése a konzultációkra (adatok és anamnézis felvétel, tájékoztatás)
• szakorvosi asszisztálás
• a hatáskörébe tartozó vizsgálatok és kezelések elvégzése, zárójelentés előkészítése,
• infúzió bekötése, gyógyszerelés
• leletek kezelése, kiküldése pácienseknek
• receptírás
• kapcsolat tartása a páciensekkel, CRM rendszer kezelése
• a vizsgáló helyiség rendben tartása
• a vizsgálatokhoz szükséges eszközök és anyagok előkészítése, pótlása
• páciens és klinikai nyilvántartások kezelése

Munkavégzés helye: Budapest
Munkakezdés: azonnal

Amennyiben megfelel elvárásainknak és szívesen dolgozna csapatunkban, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és referenciáit a karrier@versysclinics.com e-mail-címre várjuk!