Kommunikációs munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 13.
Várható kezdés: 2018. szeptember 01.

Social mediában jártas kommunikációs munkatársat keres a Brain Bar, Európa vezető jövőfesztiválja.

Elvárások a jelölttel szemben

Mi vagyunk a te csapatod, ha nem csak elmondva izgalmas és értelmes célért szeretnél dolgozni egy lendületes csapattal, ha a kihívásokra és problémákra lelkesen és tettre készen reagálsz és nem rettensz meg a felelősségvállalástól.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Te vagy a mi emberünk, ha otthonosan mozogsz a social media világában, képes vagy végig kísérni a kampányt a hirdetések megtervezésétől a statisztika elemzéséig, kiemelkedően, gyakorlottan és stílusérzékenyen írsz magyarul és angolul egyaránt, szívesen és gondosan tudod ápolni a sajtókapcsolatokat és a kreativitás mellett képes vagy precízen végrehajtani a megtervezett feladatokat, menedzselni a rád bízott felületeket.

Jelentkezés önéletrajzzal és motivációs levéllel: contact@brainbar.com