Irodavezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 13.
Várható kezdés: 2018. szeptember 01.

Budapest IX. kerületébe irodavezetőt keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
- társalgási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
- megbízhatóság
- precíz és önálló munkavégzés
- előny az ingatlanokkal kapcsolatos (ing. kezelés, értékesítés, stb.) tapasztalat

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Előnyt jelent

Feladatok

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- bejövő hívások és e-mailek kezelése
- postai ügyintézés
- vezető napi szintű munkájának segítése
- egyéb adminisztratív és irodai feladatok ellátása
- több különböző (párhuzamosan futó) projekt

MUNKA KEZDETE:

- azonnal (kb. 10 nap betanulási időt biztosítunk)

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az office@mykey2000.hu e-mail címre várjuk.

Elérhetőség: 06307005656