Junior Beszerző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 13.
Várható kezdés: 2018. szeptember 01.

Junior Beszerző kerestetik Budapestre.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárásaink:

• Beszerzési területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
• Pontos precíz munkavégzés
• Jó kommunikációs készég

  • Nincs -

Feladatok

Feladata lesz:

•Beszerzési folyamatokban való aktív közreműködés
•Ajánlatok bekérése és kiértékelése, benchmarking
•Ártükrök készítése és döntés előkészítésben való részvétel

•A beszerzési ütemtervek naprakészen tartása
•Szerződések és módosításaik szakmai előkészítése
•Alternatív szállítók keresése
•Költségek nyomon követése
•Gyártók, beszállítók munkájának értékelése, a minőségtanúsító bizonylatokat beszerzése

Munkavégzés helye: Budapest

Bér: Alapbér + cafatéria

Munkaidő: teljes munkaidő

A jelentkezéseket az alábbi email címre várjuk:
seregellyd@kesz.hu