Összeszerelő, csomagoló munkatárs

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 20.
Várható kezdés: 2018. augusztus 23.

Optikai termékeket gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk olyan kollégát, aki segít a termékek összeszerelésében, csomagolásában. A munka végzése tiszta, nyugodt környezetben van. Férfiak és nők jelentkezését is várjuk. Hosszú távú, bejelentett munaklehetőség, akár azonnali kezdéssel.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • jó kézügyesség;
  • monotonitástűrés.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

  • középfokú végzettség;
  • releváns tapasztalat.

Feladatok

Feladatok:

  • szemüvegkeretek és szemüveglencsék összeillesztése;
  • csomagolás, szortírozás, címkézés;
  • minőségellenőrzés.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: IX. kerület, a Boráros tértől, illetve a Határ úttól 10-15 percre. (tömegközlekedéssel jól megközelíthető)
  • munkavégzés ideje: 2 műszakos csúsztatott munkarend, 6:00-14:30 és 11:00-19:30-ig;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi e-mail címre küldje el önéletrajzát:

sipos.szabo.alexandra@produkteam.hu