Raktáros - Dunaharaszti

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 26.
Várható kezdés: 2018. augusztus 29.

Raktáros munkatársat keresünk élelmiszer és gyógyszeripari berendezések gyártásával foglalkozó partnerünkhöz.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • középfokú végzettség.
  • magabiztos számítógép használói ismeretek (MS Excel);
  • jó fizikum;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • önálló, megbízható munkavégzés;
  • targoncavezetői engedély előnyt jelent.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Feladat:

  • kézi anyagmozgatás;
  • raktári adminisztráció.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Dunaharaszti, Soroksári út (tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető);
  • munkába állás időpontja: akár azonnal;
  • munkaidő: munkanapokon 7:30-16:00-ig;
  • alkalmazotti munkaviszonyban való foglalkoztatás;
  • családias környezet, versenyképes bérezés;
  • utazási támogatás.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzát: