RAKTÁROS-TARGONCAVEZETŐ

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 25.
Várható kezdés: 2018. augusztus 29.

Budapesti székhelyű, festék nagykereskedelmi cég RAKTÁROS-TARGONCAVEZETŐ kollégát keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • érvényes magasemelésű targoncavezetői engedély;
  • raktározásban, magasemelésű targoncásként szerzett gyakorlat.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

  • magasemelésű targonca kezelése;
  • árumozgatás, áru betárolása;
  • esetenként címkézés;
  • egyéb raktári feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület.

Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig, egy műszakos munkarend, heti 40 óra.

Munkába állás: akár azonnal.

Érdeklődni a 0630/985-4536 telefonszámon lehet.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzát: