Összeszerelő műszerész

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 18.
Várható kezdés: 2018. október 01.

Budapesti székhelyű, innovációs kutatás-fejlesztés területén világsikert elért cégcsoportunk egyik tagja, a ThalesNano Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörre:

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:
• elektronikai és/vagy mechanikai műszerész végzettség
• jó kézügyesség, precíz munkavégzés
• felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:
• angolnyelv-tudás
• Linux programozási ismeretek
• SMD alkatrészek beültetésében való jártasság

Feladatok

Feladatok:
• a cég saját tervezésű műszereinek gyártása, összeszerelése
• a készülékek tesztelése, minőségellenőrzése
• nem-megfelelőségek kivizsgálása és elhárítása
• a gyártási folyamatok fejlesztésében való részvétel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a toborzas@thalesnano.com e-mail címre.