Lakberendezési gyakornok

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 19.
Várható kezdés: 2018. szeptember 26.

Szeretnél egy olyan munkát, ahol kamatoztathatod a kreativitásodat és érdekel a lakberendezés világa?

Egy családias hangulatú, lakberendezésekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk olyan diákokat, akik nem riadnak vissza az önálló munkavégzéstől.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárás:

  • 18 éven felüli nappali tagozatos diák;
  • kreativitás;

nyitott a lakberendezés és a dizájn világának megismerésére

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

Előny:

  • szövegírói gyakorlat;
  • lakberendezői képesítés;
  • grafikai program ismerete vagy online marketing terén szerzett gyakorlat.

Feladatok

Feladat:

  • lakberendezési témákról egyedi tartalmak összeállítása;
  • blog és cikkek írása;
  • hírlevelek küldése.

Munkaidő: hétköznapokon heti 20-25 óra vállalása.