Egyedi ajándék-gyártó

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2018. október 08.
Várható kezdés: 2018. november 01.

Munkatársakat keresünk - Egyedi ajándéktárgy, fotólabor üzletbe, Budapest XIX.kerületébe.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárásaink:

-Számítástechnikai alap ismeretek, Photoshop és egyéb képszerkesztő programok ismerete előny de nem feltétel.
-Önálló, precíz munkavégzés, környezetére igényes, megbízható munkaerő.
-Szezonális időszakok esetén, intenzív terhelhetőség.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Photoshop és egyéb képszerkesztő programok ismerete előny, de nem feltétel.

Feladatok

Cégünk munkatársakat keres egyedi ajándékgyártó / készítő munkakőrre, teljes munkaidőben (napi 8 óra). A gyártási folyamat 5-7 nap alatt könnyedén elsajátítható különleges szakképzést nem igényel!

Önéletrajzokat az info@fenykeplabor.hu címre várjuk.

Érdeklődni a +36202188065 számon lehet.